Aliuminio terasos - pavėsinės

Mūsų pavėsines suteiks unikalią ir nepakartojimą išvaizda Jūsų aplinkoje. Neabejotinai taps mėgstamiausia vieta Jums ir Jūsų artimiesiems, apsaugos nuo vėjo ir lietaus, bus jauki dienos ir nakties metu. Dizainas suteikia 50 procentų atidarymo, tai suteikia konstrukcijai natūralaus vėdinimo (tai karšta vasaros popiete galėsite pasislėpti nuo saulės ir nepristigti oro trūkumo – grynas oras laisvai pateks į pavėsinę).

Aliuminio profilis yra praktiškiausia medžiaga pavėsinių gamybai ir stiklinimui. Tai lemia šios medžiagos ypatumai, t.y. jis yra lengvas, patvarus, nėra linkęs oksiduotis ir laikui bėgant nesideformuoja. Aliuminis yra ekologiška ir saugi medžiaga Jūsų sveikatai. Mūsų įmonė naudoja aliuminio profilio sistemą PROVEDAL C640, kuri leidžia padaryti pavėsinę kaip klasikinės formos taip ir nestandartinės. Aukštos kokybės milteliniai dažai suteikia patvarumo ir estetinės išvaizdos konstrukcijai, o patikima Ispaniška furnitūra – patogų ir paprastą naudojimą.

Sistema PROVEDAL yra visiškai atspari oksidacijai, sniego ir lietaus poveikiams.

Privalumai :

Universalumas, galima pagaminti bet kokio stiliaus pavėsines ir terasos;

Puiki šilumos izoliacija, sandarumas ir praktiškumas;

Vėdinimo galimybės;

Pavėsinėje galima įrengti židinį.

 

Terasos

Terasa tai tikra namo puošmena. Terasų ir pavėsinių stiklinimas tai lengvas ir puikus sprendimas padidinti ištisus metus komfortą savo namuose. Įstiklinta terasa ar pavėsinė tai kampelis pilnas saulės spindulių, kuris sveikai veikia žmogaus organizmą atpalaiduodamas nuo streso ir emocinio nuovargio.

 

Skaityti plačiau

Pavėsinės

Pavėsinė, kaip atskiras statinys paprastai pastatoma jaukiausioje kiemo vietoje, su gražiu atsiveriančiu iš pavėsinės vaizdu. Pavėsinės neužima daug vietos, bet suteikia daug privalumų. Tai vieta, kurioje galima suburti šeimą, draugus ir kurti gražiausius prisiminimus.

 

Skaityti plačiau

Kodėl mes?

Mūsų įmonė turi sukaupusi didelę darbo patirtį, todėl kiekvienas gaminys gaminamos iš aukščiausios kokybės medžiagų ir laikantis aukščiausių kokybės standartų. Jūsų užsakytas terasas ir pavėsines sumontuos mūsų patyrę darbuotojai.

 

Skaityti plačiau