Apie įmonę

Įmonė UAB Kontesta išreiškia savo pagarbą ir su malonumu norime pristatyti savo įmonę ir jos siūlomus produktus:
  • Terasas
  • Balkonus
  • Langus, durys, pertvaras

UAB Kontesta yra viena iš stabiliausiai dirbančių gamybinių įmonių, turinti savo gamybos bei montavimo padalinius, kurių dėka galime pasiūlyti pilną paslaugų paketą nuo projektavimo – gamybos iki montavimo. Tai leidžia mums  kurti ir  įgyvendinti įmantriausius architektūrinius projektus, bei užtikrinti darbų kokybę, nes darbai atliekami numatant kokius darbus reikės atlikti vėliau.

Mūsų kolektyvas yra darnus ir pastovus, kas leido mums sukaupti didelę darbo patirtį bei kasdien kelti darbuotojų kvalifikaciją ir profesionalumą.

Vizija – siūlyti užsakovui pilną paslaugų paketą.

Misija - sąžiningai vykdyti įsipareigojimus.

Vertybės – atsakomybė, profesionalumas, pagarba klientams.

 

Terasos

Terasa tai tikra namo puošmena. Terasų ir pavėsinių stiklinimas tai lengvas ir puikus sprendimas padidinti ištisus metus komfortą savo namuose. Įstiklinta terasa ar pavėsinė tai kampelis pilnas saulės spindulių, kuris sveikai veikia žmogaus organizmą atpalaiduodamas nuo streso ir emocinio nuovargio.

 

Skaityti plačiau

Pavėsinės

Pavėsinė, kaip atskiras statinys paprastai pastatoma jaukiausioje kiemo vietoje, su gražiu atsiveriančiu iš pavėsinės vaizdu. Pavėsinės neužima daug vietos, bet suteikia daug privalumų. Tai vieta, kurioje galima suburti šeimą, draugus ir kurti gražiausius prisiminimus.

 

Skaityti plačiau

Kodėl mes?

Mūsų įmonė turi sukaupusi didelę darbo patirtį, todėl kiekvienas gaminys gaminamos iš aukščiausios kokybės medžiagų ir laikantis aukščiausių kokybės standartų. Jūsų užsakytas terasas ir pavėsines sumontuos mūsų patyrę darbuotojai.

 

Skaityti plačiau