Medinės terasos - pavėsinės

Daugelis įsivaizduoja, kad faktas, jog medinę terasą, norint išlaikyti jos kokybę, reikia nuolatos atnaujinti, yra labai didelis medinių terasų minusas. Vis dėlto, tenka pripažinti, jog dažniausiai tai tėra su tuo realybėje nesusidūrusių žmonių vaizduotės padarinys, kadangi medinės terasos atnaujinimas tikrai nėra toks sunkus, koks gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio.

Valymas
Pirmasis žingsnis, norint atnaujinti medinę terasą yra jos medienos valymas. Įprastai tokio darbo atlikimui jokių specialių priemonių neprireikia – tereikia kibiro vandens, tvirto šepečio bei pasiryžimo tam paskirti bent keletą valandų. Kodėl reikia tokio pakankamai ilgo laiko? Nes norint, kad medienos atnaujinimo darbai būtų efektyvūs, medieną reikia šveisti labai kruopščiai, kas ir lemia tokias nemenkas laiko sąnaudas.

Cheminių priemonių naudojimas
Nuvalius medieną įprastomis priemonėmis gali tekti į pagalbą pasitelkti ir chemines, kas priklauso nuo to, kaip medinė terasa buvo prižiūrėta ankščiau. Šiuo atveju kalbame apie medienos apsaugą nuo grybelio ar medieną ardančių vabzdžių, kurie gali būti ganėtinai entuziastingai įnikę į medinę terasą, jei pastarasis jos atnaujinimas buvo atliktas pakankamai seniai. Tad jei užtiksite vieno iš šių pavojų medinei terasai užuomazgų – jų gailėti tikrai neturėtumėte. Tad nepagailėkite keleto dešimčių eurų bei investuokite į kovą prie šiuos kenkėjus, nes tik saugant medinę terasą nuo jų galima tikėtis jos kokybę išsaugoti kuo ilgiau.

Impregnavimas
Impregnavimas – paskutinysis medinės terasos atnaujinimo darbų etapas, medieną pilnai nuvalius tiek nuo įvairių nešvarumų, tiek ir apsaugojus nuo potencialių kenkėjų. Impregnavimo darbams skirti didelį dėmesį yra išties svarbu, nes nuo jų iš esmės priklauso tai, kokiam laikotarpiui medienos išvaizda išliks aukštame lygmenyje. Taip pat, jei norite pasirūpinti ne tik medienos išvaizda, bet papildomai investuoti ir į jos apsaugą, galite pasirūpinti ir papildomu apsauginiu sluoksniu.

 

Terasos

Terasa tai tikra namo puošmena. Terasų ir pavėsinių stiklinimas tai lengvas ir puikus sprendimas padidinti ištisus metus komfortą savo namuose. Įstiklinta terasa ar pavėsinė tai kampelis pilnas saulės spindulių, kuris sveikai veikia žmogaus organizmą atpalaiduodamas nuo streso ir emocinio nuovargio.

 

Skaityti plačiau

Pavėsinės

Pavėsinė, kaip atskiras statinys paprastai pastatoma jaukiausioje kiemo vietoje, su gražiu atsiveriančiu iš pavėsinės vaizdu. Pavėsinės neužima daug vietos, bet suteikia daug privalumų. Tai vieta, kurioje galima suburti šeimą, draugus ir kurti gražiausius prisiminimus.

 

Skaityti plačiau

Kodėl mes?

Mūsų įmonė turi sukaupusi didelę darbo patirtį, todėl kiekvienas gaminys gaminamos iš aukščiausios kokybės medžiagų ir laikantis aukščiausių kokybės standartų. Jūsų užsakytas terasas ir pavėsines sumontuos mūsų patyrę darbuotojai.

 

Skaityti plačiau