Plastiko terasos - pavėsinės

 

Šiltos terasos reikalavimams įvykdyti optimaliausiai tinka langu sistemos VEKA, DECCO ir VITAL, šios sistemos siūlo ne tik patrauklią išorės išvaizdą, bet ir puikius profilyje pasleptus techninius sprendimus - kelių kamerų, įvairių ir tobulų izoliacinių savybių sistemas, leidžiančias ne tik sumažinti šildymo išlaidas, bet ir didinančias stabilumą bei saugumą.

Optimali garso izoliacija namuose padeda išlaikyti malonia ir ramią atmosferą.

 

 

 

 

Terasos

Terasa tai tikra namo puošmena. Terasų ir pavėsinių stiklinimas tai lengvas ir puikus sprendimas padidinti ištisus metus komfortą savo namuose. Įstiklinta terasa ar pavėsinė tai kampelis pilnas saulės spindulių, kuris sveikai veikia žmogaus organizmą atpalaiduodamas nuo streso ir emocinio nuovargio.

 

Skaityti plačiau

Pavėsinės

Pavėsinė, kaip atskiras statinys paprastai pastatoma jaukiausioje kiemo vietoje, su gražiu atsiveriančiu iš pavėsinės vaizdu. Pavėsinės neužima daug vietos, bet suteikia daug privalumų. Tai vieta, kurioje galima suburti šeimą, draugus ir kurti gražiausius prisiminimus.

 

Skaityti plačiau

Kodėl mes?

Mūsų įmonė turi sukaupusi didelę darbo patirtį, todėl kiekvienas gaminys gaminamos iš aukščiausios kokybės medžiagų ir laikantis aukščiausių kokybės standartų. Jūsų užsakytas terasas ir pavėsines sumontuos mūsų patyrę darbuotojai.

 

Skaityti plačiau