Terasos - pavėsinės

 

Terasų ir pavėsinių stiklinimas tai lengvas ir puikus sprendimas padidinti ištisus metus komfortą savo namuose.

Įstiklinta terasa ar pavėsinė tai kampelis pilnas saulės spindulių, kuris sveikai veikia žmogaus organizmą atpalaiduodamas nuo streso ir emocinio nuovargio.

Siūlome naują Skandinavišką terasų stiklinimo būdą, kai terasa komponuojama su aliuminio stumdoma sistema, esant geram orui varčias galima sustumti į vieną ar kitą pusę, kas leidžia pajusti ir susilieti su sodo aplinka, ir atvirkščiai esant blogam orui užsidarius galima gėrėtis gamta pro didelius langus nuo žemės iki lubų, nepriklausomai nuo oro sąlygų.

Tokia terasa gali tapti jūsų namo akcentu ir išskirtinumu, pagyvins namo interjerą, suteiks prabangos bei padidins namo vertę.

Terasų stiklinimui naudojame tik geriausius Europos gamintojų aliuminio ir PVC  profilius ir sistemas.

Siulomi projektai:

 

 

 

Terasos

Terasa tai tikra namo puošmena. Terasų ir pavėsinių stiklinimas tai lengvas ir puikus sprendimas padidinti ištisus metus komfortą savo namuose. Įstiklinta terasa ar pavėsinė tai kampelis pilnas saulės spindulių, kuris sveikai veikia žmogaus organizmą atpalaiduodamas nuo streso ir emocinio nuovargio.

 

Skaityti plačiau

Pavėsinės

Pavėsinė, kaip atskiras statinys paprastai pastatoma jaukiausioje kiemo vietoje, su gražiu atsiveriančiu iš pavėsinės vaizdu. Pavėsinės neužima daug vietos, bet suteikia daug privalumų. Tai vieta, kurioje galima suburti šeimą, draugus ir kurti gražiausius prisiminimus.

 

Skaityti plačiau

Kodėl mes?

Mūsų įmonė turi sukaupusi didelę darbo patirtį, todėl kiekvienas gaminys gaminamos iš aukščiausios kokybės medžiagų ir laikantis aukščiausių kokybės standartų. Jūsų užsakytas terasas ir pavėsines sumontuos mūsų patyrę darbuotojai.

 

Skaityti plačiau