PAVĖSINĖS IR STOGINĖS

Stoginės

Norėdami maloniai leisti laiką terasoje tiek kaitinant saulei, tiek lyjant lietui, įsirenkite  stoginę. Tai yra paprastas būdas ne tik užsitikrinti didesnį komfortą bei apsaugoti terasos konstrukciją bei joje esančius daiktus, tačiau ir padidinti tiek estetinę, tiek ekonominę namo vertę.

Stoginė automobiliui ypač gelbsti tais atvejais, kai dėl įvairių priežasčių nusprendžiama neįrengti garažo. Stoginė automobiliui apsaugos transporto priemonę tiek nuo karščio, tiek nuo kritulių – žiemą neteks valyti sniego ir grandyti užšalusių langų. Stoginė  gali būti įrengiama pasirinktoje vietoje tvirtinant konstrukcijas prie esamo pastato arba atskirai kieme, kaip  atskiras statinys.

Pavėsinės

Pavėsinė, kaip atskiras statinys paprastai pastatoma jaukiausioje kiemo vietoje, su gražiu atsiveriančiu iš pavėsinės vaizdu. Pavėsinės neužima daug vietos, bet suteikia daug privalumų. Tai vieta, kurioje galima suburti šeimą, draugus ir kurti gražiausius prisiminimus.

Galime suprojektuoti ir pastatyti norimą lauko pavėsinę – nuo nedidelės, skirtos keletui asmenų iki pobūviams tinkamų. Naudojame tiek aliuminio, tiek plastiko ir medžio konstrukcijas, tad nesunkiai rasime labiausiai individualius poreikius atitinkantį sprendimą.